OTOGAZ

Yüksek Ürün Kalitesi

YÜKSEK ÜRÜN KALİTESİ

Ürün ve hizmet süreçlerinde "Kalite, Tam Kontrol, Maksimum Güvenlik"

PO/Gaz markalı otogaz ürünü, tüketicilerin güvenliği ve emniyeti için TS EN589 standardına uygun olarak satışa sunulur. Ayrıca istasyonlardaki LPG sistemleri TS 11939, TS 1446, TS 1449 standartlarının yanı sıra, ilgili teknik ve yasal düzenlemelere uygun olarak kurulmakta ve denetlenmektedir. PO/Gaz’ın yüksek ürün kalitesi ve güvenli istasyon altyapısı, Petrol Ofisi güvencesiyle garanti altına alınmaktadır. Petrol Ofisi LPG tankerleri müşterilerinin ihtiyacı olan LPG’yi istasyonlarına ulaştırmak için her gün dünyanın etrafını en az bir defa dolanacak kadar yol yapmaktadırlar. Kuyudan pompaya kadar olan tüm süreçlerde kurgulanan tam otomasyon ile ürün ve hizmet kalite süreçleri eksiksiz izlenmektedir.

PO/GAZ HEP ZİRVEDE

Kullanan Her 10 Kişiden 9’unun Tavsiye Ettiği OTOGAZ

PO/Gaz, Türkiye otogaz pazarında en yüksek pazar payına sahip şirketler arasında yer alarak en çok tercih edilen markalar arasında konumlanmıştır. Bu sebeple bağımsız kuruluşlarca yapılan araştırmalarda çıkan sonuca göre; PO/Gaz kullanan her 10 kişiden 9’u PO/Gaz’ı tavsiye etmektedir.PO/Gaz kullanan tüketiciler, düzenli yapılan pompa kalibrasyon kontrolleri sayesinde sürekli doğru miktarda ürün teslim alırlar. Yine düzenli yapılan ürün analizleri ile sürekli yüksek kalitede otogaz ürünü tüketicilere servis edilmektedir. Bu konular, PO/Gaz’ın en hassas olduğu ve Petrol Ofisi güvencesi ile garanti altına alınan hususlardır.

Yüksek Ürün Kalitesi
Yüksek Ürün Kalitesi

PARANIZIN TAM KARŞILIĞI

Aracınıza Doğru Miktarda Ürün Dolumu Yapıldığının %100 Garantisi

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi olan Petrol Ofisi istasyonlarında satışa sunulan PO/Gaz, ülke çapında 1300’den fazla istasyonda satılmakta ve tüketicilerin kolaylıkla ulaşabileceği yaygınlığa sahip bir istasyon ağı ile hizmet vermektedir.